Okul Sağlığı

14 Kasım Dünya Diyabet Günü Haftasında Okullarda Yapılacak Olan Diyabet ve Şişmanlık/Sağlıklı Beslenme Eğitim Videolarına ve Dökümanlara Buradan Ulaşabilirsiniz.

Okulda diyabet eğitim  programı kapsamında hazırlanan standart eğitim materyalleri kullanılarak “Dünya Diyabet Günü” olan 14 Kasım 2017 gününün içersinde yer aldığı haftada Bakanlığımıza bağlı her tür ve seviyedeki okullarda; yönetici, öğretmen, memur, öğrenci, veli, kantin işletmecisi/çalışanları ve servis şoförlerine "Çocuklarda Diyabet,  Çocuklarda Şişmanlık ve Sağlıklı Beslenme" konularında 08.11.2017 tarih ve 90757378-136-E.18770546 sayılı resmi yazı kapsamında eğitim verilecektir. Eğitimde kullanılacak videolera, kullanılabilecek materyallere ve yeni imzalanan "Okulda Diyabet Programı" işbirliği protokolü ve eki: "Okulda Diyabet Bakımı Görev ve Sorumluluklar Belgesi"ne aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
14 Kasım Dünya Diyabet Günü Haftasında Okullarda Yapılacak Olan Diyabet  ve Şişmanlık/Sağlıklı Beslenme Eğitim Videolarına ve Dökümanlara Buradan Ulaşabilirsiniz.

Diyabet  ve Şişmanlık/Sağlıklı Beslenme Eğitim Videoları ve Dökümanları İndirmek İçin Tıklayınız. 

Okulda Diyabet Programı İşbirliği Protokolü ve Eki: Okulda Diyabet Bakımı Görev ve Sorumluluklar Belgesi İndirmek İçin Tıklayınız. 

Milli Eğitim Bakanlığı Atatürk Bulvarı No 98 Merkez Bina Zemin Kat C Blok 06648 Bakanlıklar/Ankara - 0 312 413 36 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.